DIDIEJI MILČIAI (Tenebrio molitor)

Milčiai – lervos, kuriomis dažniausiai pradedame maitinti kiekvieną savo vabzdžiaėdį gyvūną. Tai yra pailgos, šviesiai rudos spalvos lervos su geltonai ruda papilve ir prie galvos esančiomis kojomis, kurių dėka lengvai gali šliaužti ne tik horizontaliu, bet ir vertikaliu paviršiumi. Milčiaus lervos dažniausiai užauga iki 30 milimetrų, gyvena apie 2 mėnesius, priklausomai nuo temperatūros ir laikymo sąlygų.

Milčių lervos yra visaėdės, tačiau pagrindinį racioną sudaro grūdinės kilmės produktai: sėklos, miltai, krakmolas, avižiniai dribsniai, sėlenos, džiovinti vaisiai, džiovinta mėsa. Tai yra puikus baltymų, vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis, kuris užtikrins puikią savijautą Jūsų auginamam skorpionui, vorui, šimtakojui,  driežui, gekonui, agamai, vėžliui, žalčiui, voverei, ežiui, vabzdžiaėdžiui paukščiui, varliagyviam ir kitiems vabzdžiaėdžiams augintiniams, kuriais Jūs rūpinatės.

Pagrindinės charakteristikos:

Didžiausias paplitimas:
Šiaurės Amerikoje, Europoje, Afrikoje
Užauga iki:30 mm
Rekomenduojame maitinti šiomis lervomis:Skorpionus, vorus, šimtakojus, driežus, gekonus, agamas, vėžlius, žalčius, vovieres skraiduoles, ežius, paukščius, varliagyvius ir kitus vabzdžiaėdžius gyvūnus.
Laikymo temperatūra:19-25°C
Rekomenduojame laikyti:Plastmasiniai konteineriai
Rekomenduojamas substratas:Avižiniai dribsniai