ZOOFOBUSAI (Zophobas morio)

Zoofobusų lervomis rekomenduojama maitinti gerokai paaugusius vabzdžiaėdžius gyvūnus, kurie nepabijos suvalgyti kirmino, kurio ilgis gali viršyti net 7 centimetrus. Šių zoofobusų gyvenimo laikotarpį sudaro 4 stadijos: kiaušinis, lerva, lėliukė, vabalas.

Lervos vos išsiritusios būna apie 1 milimetro dydžio, todėl sunku jas būtų pastebėti tiek gamtoje, tiek ir substrate. Kuomet lerva pasiekia 7 centimetrus ilgio, galima teigti, jog ji yra pilnai suaugusi ir bet kuriuo metu ji gali virsti į leliukę. Skorpionus, vorus, šimtakojus, driežus, gekonus, agamas, vėžlius, žalčius, vovieres skraiduoles, ežius, paukščius, varliagyvius ir kitus vabzdžiaėdžius gyvūnus galima maitinti tik lervomis, nerekomenduojama terariume kartu su augintiniu palikti lėliukę ar vabalą.

Zoofobusų lervos turi žymiai plonesnę chitino dangą palyginus su didžiaisiais milčiais, todėl lengviau yra virškinamos ir yra vienos maistingiausių lervų, kuriomis galima maitinti augintinius.

Pagrindinės charakteristikos:

Didžiausias paplitimas:
Centrinėje ir Pietų Amerika
Užauga iki:60-70 mm
Rekomenduojame maitinti šiomis lervomis:Skorpionus, vorus, šimtakojus, driežus, gekonus, agamas, vėžlius, žalčius, vovieres skraiduoles, ežius, paukščius, varliagyvius ir kitus vabzdžiaėdžius gyvūnus.
Laikymo temperatūra:19-25°C
Rekomenduojame laikyti:Plastmasiniai konteineriai
Rekomenduojamas substratas:Avižiniai dribsniai