Paskelbta

Brazilijos juodasis tarantulas / Grammostola pulchra

Grammostola Pulchra taip pat žinomas kaip Brazilijos Juodasis Tarantulas yra vienas iš rekomenduojamų pasirinkimų šio hobio pradininkams.  Kaip galima nuspėti, šie vorai sutinkami Brazilijoje ir Urugvajuje. Brazilijoje klimatą galima apibūdinti kaip tropinį ir drėgną. Didžiąją metų dalį Brazilijoje būną drėgna, čia beveik nebūna sauso metų laikotarpio.  

Grammostola Pulchra yra tarantulo tipas, kuris labiau propaguoja gyvenimą ant žemės, taip pat mėgsta rausti.  Šiai vorų rūšiai kartu su bent 7 centimetrais kokosų substrato rekomenduojama naudoti ir medžių žieves. Kalbant apie temperatūrą Grammostola Pulchra,rekomenduojama laikyti 18 °c – 25 °c temperatūroje. Rekomenduojama drėgmė – nuo 55% iki 65%.

Itin smagus šių vorų bruožas – labai agresyvus maitinimasis. Buvo pastebėta, kad suaugęs Brazilijos Juodasis suėda 7 suaugusius svirplius kiekvieną savaitę. Šio voro jauniklius patartina matinti vaisinėmis muselėmis, tol kol, jie užaugs iki 13 – 25 mm. Vėliau į jauniklių mitybos racioną įtraukite mažus svirplius, didžiojo milčiaus lervas. Terariume laikykite indą su vandeniu, nors ir pastebėsite, kad jie iš indo geria gana retai.

Grammostola Pulchra yra labai rami ir nesuvaržyta rūšis, kuri mėgstama dėl jų įspūdingos velvetinės juodos išvaizdos. Išsinėrę šie vorai atrodo tiesiog pribloškiančiai.

Charakteristikos:

Daugiausiai paplitę:Brazilija, Urugvajus
Dydis:15-17 cm
Patirtis:Pradedantysis, pažengęs
Auginimo greitis:Lėtas – vidutinis
Rekomenduojama temperatūra:24 – 29 °C
Rekomenduojama drėgmė: 75 – 80 %
Charakteris:Ramus
Gyvenimo trukmė:Patinai: 4 – 6 metai;
Patelės: 20 – 30 metų
Rekomenduojama maitinti:Voro jauniklius maitinti vaisinėmis muselėmis ar kitais mažesniais vabzdžiais. Paaugusius vorus maitinti svirpliais, musėmis, zoofobusų ir didžiojo milčiaus lervomis
Rekomenduojamas substratas:Kokoso durpės