Paskelbta Pakomentuoti

Antilų rožinpirštis paukštėda / Avicularia versicolor

Antilų rožinpirštis paukštėda

Avicularia Versicolor taip pat žinomi kaip Antilų rožinpirštis paukštėda arba Antilų medžių voras yra dar viena rekomenduojama rūšis pradedantiesiems vorų augintojams. Dažniausiai sutinkami Martinikoje, Dominikoje, Gvadelupėje – Karibų Jūros salose, kur drėgmė visada gana didelė. Todėl šie Tarantulai labiau tinka tiems, kurie pasiruošę skirti daugiau laiko, kad užtikrintų tinkamą drėgmės lygį.

Avicularia Versicolor gyvena medžiuose, todėl jiems reikalingas natūralesnis terariumas su gyvais augalais, žievėmis ir t.t. Šiems Tarantulams gyvenant nelaisvėje, terariumo aukštis turi būti didesnis nei grindų plotas. Tokiai rūšiai kaip Avicularia Versicolor, ir kitoms rūšims, kurios gyvena medžiuose,  svarbu suteikti vietos laipioti. Terariumas turi būti gerai vėdinamas, kad neatsirastų pelėsis. Kadangi šie Tarantulai gyvena medžiuose, jie mėgsta pinti savo tinklus terariumo viršuje. Dėl šios priežasties, rekomenduojama pirkti terariumą, kuris atsidaro iš šono, o ne iš viršaus. Taip išvengsite žalos voratinkliui ir nesukelsite nereikalingo streso savo Tarantului.

Perkant šios rūšies Tarantulus, akimirksniu pastebėsite, kad jų jaunikliai yra ryškiai mėlynos spalvos. Augant, neriantis iš kailio, jų spalva tamsės. Dėl ramios šių Tarantulų prigimties, jie yra puikus pasirinkimas, tiems, kurie nori pasinerti į šį pasaulį, mat Tarantulai mieliau slėpsis nei įkas ar mes į jus plaukelius. Šie Tarantulai gana ištvermingi, jie toleruoja temperatūrų skirtumus nuo 15°C iki 26°C. Drėgmė turėtų būti nuo 70% iki 80%. Norint turėti sveiką Tarantulą, hidratacija yra ypač svarbi šiai rūšiai.

Nors ši rūšis reikalauja daug priežiūros ir darbo, tai atsiperka su kaupu. Svarbu drėkinti terariumą kas 2-3 dienas, leidžiant jam iššdžiūti. Avicularia Versicolor maitinasi kas 3 – 10 dienų, jaunikliai maitinasi dažniau kas 2 – 5 dienas. Dėl sudėtingesnės šių Tarantulų priežiūros, nuolatinio drėgmės palaikymo ši rūšis gali būti kiek per sudėtinga pradedantiesiems, tačiau turint ryžto, tai gali būti viena gražiausių, įdomiausių ir daugiausiai džiaugsmo suteikiančių rūšių.

Charakteristikos:

Daugiausiai paplitę: Martinikoje, Dominikoje, Gvadelupėje
Dydis:15-17 cm
Patirtis:Pradedantysis, pažengęs
Auginimo greitis:Lėtas – vidutinis
Rekomenduojama temperatūra:24 – 28 °C
Rekomenduojama drėgmė: 70 – 80 %
Charakteris:Ramus
Gyvenimo trukmė:12 – 16 metų
Rekomenduojama maitinti:Voro jauniklius maitinti vaisinėmis muselėmis ar kitais mažesniais vabzdžiais. Paaugusius vorus maitinti svirpliais, musėmis, zoofobusų ir didžiojo milčiaus lervomis
Rekomenduojamas substratas:Kokoso durpės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *